Starszy Kupiec

Łódź
Opublikowano 5 lat temu

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Starszego Kupca. Stanowisko łączy w sobie zakupy nieprodukcyjne z produkcyjnymi. Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna.

Miejsce pracy: Łódź

KLUCZOWE ZADANIA:

  • Opracowywanie i wdrażanie polityki zakupowej dla grupy asortymentowej
  • Zarządzanie zakupami grupy asortymentowej
  • Przygotowywanie i negocjowanie projektów umów handlowych z dostawcami
  • Monitorowanie i penetracja cen surowców i komponentów w ramach grupy materiałowej na rynku krajowym i zagranicznym
  • Koordynowanie pracy podległych pracowników w ramach działu.
  • Współpraca z innymi działami w firmie m.in. prawnym, łańcucha dostaw, finansowym, inżynieryjnym.

OCZEKUJEMY:

  • Kilku letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegłej znajomość języka angielskiego i niemieckiego
  • Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu negocjacji  w obszarze zakupów
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych
  • Prawa jazdy kat. B (sporadyczne wyjazdy na terenie UE)

ZAPEWNIAMY:

  • Możliwość pracy w organizacji bazującej na dzieleniu się wiedzą i współpracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, premię oraz benefity
  • Pracę w dużej firmie produkcyjnej w zespole międzynarodowym
  • Dynamiczne środowisko pracy, wśród ludzi, którzy lubią to, co robią
  • Udział w ciekawych projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop.

W przypadku zainteresowania ofertą, proszę o przesłanie CV w języku angielskim na adres: rekrutacja@creativecenter.pl

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Creative Center Paweł Karolewski z siedzibą w Łodzi ul. G. Narutowicza 7/9 p. 328 90-117 Łódź, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Creative Center z siedzibą w Łodzi przy ul. G. Narutowicza 7/9 p. 328. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Cechy oferty pracy

Stanowiskoleader, specjalista