Specjalista ds. rekrutacji (direct search)

umowa o pracę na pełen etat
Łódź
Opublikowano 5 lat temu

Creative Center

Creative Center (nr agencji 1681) to firma doradztwa personalnego obecna na rynku ogólnopolskim od ponad dziesięciu lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne oraz szkoleniowe dla Klientów korporacyjnych, średnich i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Obecnie do naszego biura w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: Łódź (ul. Narutowicza 7/9)

Wymagania
• dobra znajomość języka angielskiego
• doświadczenie w obszarze rekrutacji
• wysoka motywacja do pracy
• wykształcenie wyższe w obszarze: psychologia, ZZL, socjologia

Obowiązki
• prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla
• bezpośredni kontakt z klientami
• aktywne poszukiwanie Kandydatów m.in metodą Direct Search
• prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
• administracja dokumentacji związana z projektami rekrutacyjnymi
• dbałość o wizerunek firmy na rynku
• monitorowanie rynku

Oferujemy
• umowę o pracę
• uczestnictwo w ciekawych projektach
• dużą samodzielność
• miłą atmosferę pracy.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Creative Center Paweł Karolewski z siedzibą w Łodzi ul. G. Narutowicza 7/9 p. 328 90-117 Łódź,  danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Creative Center z siedzibą w Łodzi przy ul. G. Narutowicza 7/9 p. 328. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Cechy oferty pracy

Stanowiskospecjalista