Specjalista ds. logistyki

umowa o pracę na pełen etat
Ozorków
Opublikowano 11 miesięcy temu

Creative Center (nr agencji 1681) to firma doradztwa personalnego obecna na rynku ogólnopolskim od ponad siedemnastu lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne oraz szkoleniowe dla Klientów korporacyjnych, średnich i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej będącej leaderem w swojej branży, szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ozorków

Zadania:

  • Odpowiedzialność za kompleksową organizację procesu zakupów z zakresu logistyki transportowej
  • Kompleksowa organizacja transportu pod potrzeby spółki zgodne z obowiązującymi procesami i normami.
  • Tworzenie i wysyłanie zamówień do dostawców.
  • Przygotowywanie zleceń załadunku, umów transportowych, planu wysyłek, dokumentów transportowych oraz planów oszczędności.
  • Kontakt z osobami odpowiedzialnymi za zamówienia u Klienta.
  • Właściwe zarządzanie dokumentami zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Prowadzenie i rozliczanie wymaganych ewidencji i raportów transportowych.
  • Znajomość polityki jakości ISO oraz pełne zaangażowanie we wdrożenie i rozwój Systemu Zrządzania Jakości.
  • Kontakt z osobami odpowiedzialnymi za zamówienia u dostawców
  • Nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (logistyka transportowa / spedycja / zakupy)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zasad i przepisów z zakresu logistyki transportowej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego planu Kapitałowego (PPK) – w ramach umowy z Santander TFI SA.,
  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa).

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Creative Center Paweł Karolewski z siedzibą w Łodzi ul. Łagiewnicka 54/56,  91-463 Łódź,  danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Creative Center z siedzibą w Łodzi przy ul. Łagiewnickiej 54/56. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Cechy oferty pracy

Stanowiskospecjalista