Przedstawiciel Handlowy

Polska
Opublikowano 5 lat temu

Dla naszego Klienta – dużej firmy z obszaru marketingu i brandingu, która rozwija od kilku lat usługę tworzenia filmów i animacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: biuro w Piotrkowie Trybunalskim

Zasięg: cała Polska w szczególności centralna Polska

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów, szukanie innowacyjnych metod dotarcia do klientów.
  • Przedstawianie ofert klientom, prowadzenie negocjacji, podpisywanie umów
  • Badanie potrzeb klientów i zbieranie wymagań klientów potrzebnych do tworzenia prezentacji usług
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Koordynowanie procesu realizacji zamówień klientów po stronie firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w podobnym obszarze, preferowane w sprzedaży usług video, filmowania, tworzenia kampanii marketingowych z wykorzystaniem elementów video i animacji, PR itp.
  • Umiejętności szybkiego nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji
  • Umiejętności prezentacji danych i zdolności sprzedażowych
  • Komunikatywność, sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę na pełen etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazne środowisko pracy, szkolenia wstępne i wdrożenie do pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja +benefity (Multisport i prywatna opieka medyczna)
  • Samochód służbowy oraz pozostałe narzędzia pracy.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Creative Center Paweł Karolewski z siedzibą w Łodzi ul. G. Narutowicza 7/9 p. 328 90-117 Łódź,  danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Creative Center z siedzibą w Łodzi przy ul. G. Narutowicza 7/9 p. 328. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Cechy oferty pracy

Stanowiskospecjalista