Pracownik magazynu

umowa o pracę na pełen etat
Ozorków
Opublikowano 10 miesięcy temu

Creative Center (nr agencji 1681) to firma doradztwa personalnego obecna na rynku ogólnopolskim od ponad siedemnastu lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne oraz szkoleniowe dla Klientów korporacyjnych, średnich i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej będącej leaderem w swojej branży, szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ozorków

Zakres obowiązków:

  • Terminowe i sumienne wykonywanie zleconych zadań
    Przestrzeganie zasad BHP i ppoż.
  • Przestrzeganie dyscypliny pracy
  • Kontrola ilości i jakości dostarczanych surowców
  • Odbiór oraz wydawanie wyrobów z i na produkcję oraz do dalszego konfekcjonowania sprawdzenie ilości i poprawności oznaczenia
  • Przyjmowanie i wydawanie zasobów zgodnie z instrukcja gospodarki magazynowej
  • Załadunki oraz rozładunki surowców, wyrobów gotowych
  • Ciągła dbałość o zachowanie wysokiej jakości produkowanego asortymentu

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zasadnicze  (wskazane techniczne)
  • Komunikatywność, dokładność, odpowiedzialność, samodzielność
  • Gotowość do pracy zmianowej (system pracy 3 zmianowy 6-14, 14-22, 22-6)
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy z wykorzystaniem uprawnień II WJO

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pakiet medyczny, dofinansowanie do karty sportowej,
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Creative Center Paweł Karolewski z siedzibą w Łodzi ul. Łagiewnicka 54/56,  91-463 Łódź,  danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Creative Center z siedzibą w Łodzi przy ul. Łagiewnickiej 54/56. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Cechy oferty pracy

Stanowiskopracownik produkcji