Młodszy specjalista ds. łańcucha dostaw

umowa o pracę na pełen etat
Łódź
Opublikowano 5 lat temu

Creative Center

Creative Center (nr agencji 1681) to firma doradztwa personalnego obecna na rynku ogólnopolskim od ponad dziesięciu lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne oraz szkoleniowe dla Klientów korporacyjnych, średnich i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy usługowo-produkcyjnej, otwierającej swoje biuro w Łodzi, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Bycie wsparciem dla Planistów materiałowych w koordynowaniu odpowiedniego przepływu materiałów i terminowej realizacji dostaw
  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami w razie opóźnień/przyspieszeń w dostawach
  • Koordynowanie zamówień wewnątrz firmy
  • Przygotowywanie formularzy przewozowych dla przyspieszonych dostaw
  • Tworzenie raportów i analiz poziomów zapasów
  • Usuwanie i wyjaśniania niezgodności
  • Wspieranie zarządzania procesem zmian w komponentach, listach dostawców i harmonogramie produkcji

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obszarze planowania materiałowego/zakupów/zamówień/logistyki lub kontroli materiałów
  • Dobra znajomość języka angielskiego (wykorzystywany do codziennej komunikacji)
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
  • Mile widziana znajomość programów klasy ERP

Oferujemy:

  • Stabilne i bezpieczne warunki zatrudnienia- umowa o pracę
  • Benefity pozapłacowe
  • Podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez szkolenia krajowe i zagraniczne
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę w nowo powstałym oddziale firmy

W przypadku zainteresowania ofertą , proszę o przesłanie CV w języku angielskim na adres: rekrutacja@creativecenter.pl

Cechy oferty pracy

StanowiskoAsystent, specjalista, Stażysta