IT Service desk Officer

umowa o pracę na pełen etat
Łódź
Opublikowano 1 rok temu

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, leadera na rynku poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Systematyczne wsparcie dla pracowników z różnych krajów w obszarze użytkowania systemów IT
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów informatycznych
  • Administrowanie oraz instalowanie sprzętu (urządzenia mobilne, PC, laptopy, drukarki)
  • Zarządzanie siecią wewnętrzną firmy
  • Obsługa systemów backup

Wymagania:

  • Dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Umiejętność wspierania / utrzymania użytkowników (wstępna analiza problemów)
  • Wiedza dotycząca środowiska Windows Active Directory (Objects, GPO, OU, DC,…)
  • Doświadczenie na poziomie administratora systemów operacyjnych Windows 7 i/lub Windows 10
  • Dobra znajomość MS Office, Outlook oraz O365
  • Podstawowa znajomość oprogramowania do tworzenia kopii zapasowej serwerów
  • Ogólna wiedza na temat zarządzania i typologii sieci LAN
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność posługiwania się językiem niemieckim będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • Interesującą i ambitną pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Rozbudowany pakiet socjalny:
  • Dofinansowanie posiłków,
  • Kartę sportową,
  • Prywatną opiekę medyczną i inne benefity.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Creative Center Paweł Karolewski z siedzibą w Łodzi ul. G. Narutowicza 7/9 p. 328 90-117 Łódź,  danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Creative Center z siedzibą w Łodzi przy ul. G. Narutowicza 7/9 p. 328. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Cechy oferty pracy

Stanowiskospecjalista