Inżynier ds. Badań i Rozwoju

umowa o pracę na pełen etat
Piotrków Trybunalski
Opublikowano 2 miesiące temu

Creative Center (nr agencji 1681) to firma doradztwa personalnego obecna na rynku ogólnopolskim od ponad siedemnastu lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne oraz szkoleniowe dla Klientów korporacyjnych, średnich i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Zadania:

  • Odpowiedzialność za powstawanie i rozwój nowych oraz istniejących produktów
  • Badanie i analizowanie branżowych trendów rynkowych oraz pozyskiwanie nowych możliwości technicznych
  • Zarządzanie projektami produktowymi oraz racjonalizatorskimi
  • Optymalizacja tworzonych rozwiązań konstrukcyjnych pod kątem obniżenia kosztów produkcji
  • Tworzenie, utrzymywanie i rozwijanie dokumentacji technicznej
  • Nadzorowanie działań związanych z rejestrowaniem, uzyskiwaniem i aktualizacją pozwoleń, deklaracji zgodności oraz patentów dla produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika, budowa maszyn, elektrotechnika, inżynieria produkcji)
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku R&D Inżyniera w dużej firmie produkcyjnej o zbliżonym profilu
  • Wiedza z materiałoznawstwa (normy ISO, EN, DIN) oraz technologii wytwarzania (obróbka skrawaniem, łączenie metali, obróbka cieplna, wykończenie powierzchni, montaż)
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej (w szczególności rysunki wykonawcze detali oraz rysunki złożeniowe)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Dobra znajomość programu AutoCad oraz programów 3D (preferowany Solid Works)
  • Bardzo dobra świadomość kosztowa
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Creative Center Paweł Karolewski z siedzibą w Łodzi ul. Łagiewnicka 54/56,  91-463 Łódź,  danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Creative Center z siedzibą w Łodzi przy ul. Łagiewnickiej 54/56. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Cechy oferty pracy

StanowiskoEkspert