General Ledger Accountant/ Samodzielny Księgowy

umowa o pracę na pełen etat
Łódź
Opublikowano 2 lata temu

Creative Center (nr agencji 1681) to firma doradztwa personalnego obecna na rynku ogólnopolskim od ponad siedemnastu lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne oraz szkoleniowe dla Klientów korporacyjnych, średnich i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej, która posiada swoje SSC w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Księgowanie operacji księgowych w zakresie księgi głównej
  • Weryfikacja danych w systemie księgowym
  • Przeprowadzanie czynności związanych z procesem zamknięcia miesiąca
  • Rozliczanie, analiza i uzgadnianie kont księgowych
  • Przygotowywanie danych do raportów okresowych oraz sprawozdań finansowych
  • Współpraca z lokalnymi zespołami w spółkach Grupy oraz innymi działami firmy w zakresie księgowości
  • Przygotowywanie dokumentacji do procesu audytu
  • Współpraca przy raportowaniu do Urzędu Skarbowego (VAT, CIT) i GUS
  • Uzgodnienia wewnątrzgrupowe i przygotowanie pakietu konsolidacyjnego dla podległych spółek

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: księgowość, finanse, ekonomia
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Minimum 3 lat doświadczenia w księgowości księgi głównej, mile widziane w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
  • Rozwinięte umiejętności analizowania danych, wyciągania wniosków i przygotowywania syntezy
  • Dobre umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Samodzielną, ciekawą i ambitną pracę w firmie międzynarodowej o stabilnej pozycji na runku
  • Możliwość poznania nowoczesnych narzędzi tj. SAP
  • Codzienny kontakt na poziomie międzynarodowym (z osobami na różnych szczeblach zarządzania)
  • Pakiet socjalny obejmujący trzynastą pensję, dofinansowanie posiłków, kartę sportową dla aktywnych, prywatną opiekę medyczną, dostęp do Legimi i inne benefity
  • Przyjazną atmosferę, wsparcie w codziennych wyzwaniach
  • Jeśli będziesz chcieć w przyszłości rozwijać się na innym stanowisku, w innej funkcji – u nas odnajdziesz taką możliwość

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Creative Center Paweł Karolewski z siedzibą w Łodzi ul. Łagiewnicka 54/56,  91-463 Łódź,  danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Creative Center z siedzibą w Łodzi przy ul. Łagiewnickiej 54/56. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Cechy oferty pracy

Stanowiskospecjalista