Dyrektor operacyjny

Opublikowano 4 lata temu

Dla naszego Klienta – leadera branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Piotrkowa Trybunalskiego

 Zakres obowiązków:

  • Kontrola nad optymalnym wykonywaniem priorytetowych celów firmy na różnych poziomach
  • Udział w przygotowaniu i realizacji strategii firmy w obszarze operacyjnym
  • Ocena ryzyka i implementacja koncepcji biznesowych odpowiadających modyfikacjom na rynku
  • Wkład w przygotowanie polityki personalnej z uwzględnieniem systemu motywacyjnego nastawionego na efektywność i osiąganie KPI
  • Nadzór nad pracą podległych działów
  • Realizowanie celu związanego ze stałym zawodowym rozwojem pracowników
  • Odpowiedzialność za jak najlepszy wizerunek firmy
  • Dbałość o utrzymywanie optymalnych relacji z istniejącymi kontrahentami i budowanie współpracy z nowymi podmiotami

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się językiem angielskim
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu e-biznesu
  • Dodatkowym atutem jest doświadczenie w firmie z obszaru dystrybucji oraz handlu
  • Umiejętność implementacji systemów zarządzania przez cele
  • Nastawienie na osiąganie optymalnych celów, wysoka umiejętność myślenia analitycznego
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę na zasadzie B2B w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Służbowy samochód

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Creative Center Paweł Karolewski z siedzibą w Łodzi ul. G. Narutowicza 7/9 p. 328 90-117 Łódź,  danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Creative Center z siedzibą w Łodzi przy ul. G. Narutowicza 7/9 p. 328. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Cechy oferty pracy

StanowiskoManager