HR Generalist

umowa o pracę na pełen etat
woj. małopolskie
Opublikowano 3 lata temu

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, leadera na rynku poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Bochnii, województwo małopolskie

Zadania:

  • Wspieranie managerów w budowaniu efektywnego, zaangażowanego zespołu pracowników, w działaniach takich jak np. planowanie zatrudnienia, zarządzanie kadrą
  • Wdrażanie narzędzi, procesów i standardów przyjętych przez organizację
  • Realizowanie polityki kadrowej – zapewnienie zgodności lokalnych rozwiązań z wytycznymi biznesowymi
  • Proponowanie ulepszeń w zakresie pracy zespołu
  • Dbałość o przestrzeganie wewnętrznych zasad i procedur
  • Wspieranie procesu selekcji i rekrutacji nowych pracowników
  • Realizowanie działań związanych z planowaniem i organizacją szkoleń oraz procesem rozwoju pracowników
  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań i analiz i dotyczących spraw pracowniczych dla kierownictwa i centrali organizacji.
  • Zarządzanie operacjami kadrowymi – umowami, przygotowywaniem danych i dokumentów do list płac

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie
  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, wiedza w zakresie rekrutowania pracowników, szkoleń i rozwoju kadry
  • Mile widziana wiedza z zakresu przepisów dotyczących płac i ubezpieczeń społecznych
  • Dobra znajomość obsługi podstawowych programów komputerowych pakietu MS Office
  • Umiejętności dotyczące konstruktywnego rozwiązywania problemów w zespole
  • Wysokie zdolności analityczne oraz negocjacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, sumienność, systematyczność
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu projektami

Oferujemy:

  • Interesującą i ambitną pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Rozbudowany pakiet socjalny:
  • Dofinansowanie posiłków,
  • Kartę sportową,
  • Prywatną opiekę medyczną i inne benefity.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Creative Center Paweł Karolewski z siedzibą w Łodzi ul. G. Narutowicza 7/9 p. 328 90-117 Łódź,  danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Creative Center z siedzibą w Łodzi przy ul. G. Narutowicza 7/9 p. 328. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Cechy oferty pracy

Stanowiskospecjalista