Finance Business Partner

umowa o pracę na pełen etat
Łódź
Opublikowano 4 lata temu

Dla naszego Klienta – dużej firmy z branży BPO, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Nadzór nad optymalnym wykonywaniem usług przez spółkę
  • Ocenianie zadowolenia klienta w zakresie projektów finansowych
  • Kontrola obsługi finansowej prowadzonej dla klienta
  • Wsparcie klienta oraz wskazywanie rozwiązań w dziedzinie finansów
  • Kontrola procesów Due Diligence
  • Nadzorowanie kwestii dotyczących przygotowywania oferty, wyceny i sporządzania umów SLA
  • Udział w spotkaniach z Zarządem oraz kluczową kadrą klienta
  • Inicjowanie projektów usług finansowych dla klienta oraz udział w bieżących przedsięwzięciach
  • Kontrola realizacji zadań finansowych w obszarze współpracy spółki z klientem, a także ich zlecanie do poszczególnych komórek

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Wiedza z zakresu przepisów dotyczących podatków, znajomość ustawy o rachunkowości, Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej
  • 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – rok doświadczenia na stanowisku managerskim. Udokumentowane doświadczenie w pracy w podmiotach zajmujących się outsourcingiem
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność myślenia procesowego, prowadzenia projektów Due Diligence

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę na pełen etat lub B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ponadprzeciętny pakiet benefitów

Cechy oferty pracy

StanowiskoManager