Asystent Działu Zakupów

umowa o pracę na pełen etat
Łódź
Opublikowano 5 lat temu

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy usługowo-produkcyjnej, otwierającej swoje biuro w Łodzi, poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent Działu Zakupów (praca na pełen etat od poniedziałku do piątku)
Miejsce pracy: Łódź (Widzew)

Zadania:
• Terminowe wypełnianie, sprawdzanie i weryfikacja poprawności działania systemu do katalogowania
• Poszukiwanie obszarów i pomoc przy wdrażaniu usprawnień
• Pozyskiwanie danych przy współpracy z innymi działami i dostawcami i umieszczanie ich na bieżąco w systemie
• Wsparcie bieżącej pracy działu zakupów

Oczekiwania:
• Odbyte praktyki lub staż w obszarze planowania materiałowego/zakupów/zamówień/logistyki lub kontroli materiałów
• Dobra znajomość języka angielskiego (wykorzystywany do codziennej komunikacji)
• Umiejętność analitycznego myślenia i krytycznej oceny analizowanych danych
• Dobra znajomość programów MS Office
• Bardzo dobre zdolności komunikacyjne

Oferujemy:
• Możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur firmy
• Benefity pozapłacowe
• Podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez szkolenia krajowe i zagraniczne
• Przyjazną atmosferę w pracy
• Pracę w nowo powstałym oddziale firmy
• Stabilne i bezpieczne warunki zatrudnienia- umowa o pracę

W przypadku zainteresowania ofertą, proszę o przesłanie CV w języku angielskim na adres: rekrutacja@creativecenter.pl

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Creative Center Paweł Karolewski z siedzibą w Łodzi ul. G. Narutowicza 7/9 p. 328 90-117 Łódź, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Creative Center z siedzibą w Łodzi przy ul. G. Narutowicza 7/9 p. 328. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Cechy oferty pracy

StanowiskoAsystent, Stażysta