Manager w Dziale Kadr i Płac

umowa o pracę na pełen etat
Łódź
Opublikowano 4 lata temu

Dla naszego Klienta – dużej firmy z branży BPO, poszukujemy osoby na stanowisko:

Managera w Dziale Kadr i Płac

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Nadzór nad obsługą kadrowo-płacową realizowaną w podległym dziale
  • Zarządzanie i organizowanie pracy działu
  • Kontrola nad sporządzaniem raportów kadrowo-płacowych oraz statystyk dla obsługiwanych podmiotów
  • Weryfikacja realizacji budżetu działu
  • Nadzór, przygotowywanie oraz wdrażanie procedur wewnętrznych działu wraz z obowiązkami dotyczącymi kontroli wewnętrznych
  • Kontrola nad przekazywaniem na wskazane konta oraz sporządzaniem przelewów wynagrodzeń, należności z umów cywilno – prawnych, dla Zarządów i Rad Nadzorczych obsługiwanych przez pracowników działu administracji kadrowo-płacowej spółek
  • Opracowywanie pozytywnego wizerunku pracodawcy
  • Zatwierdzanie dokumentów, których dotyczy zakres działania działu oraz zapewnienie prawidłowej realizacji zadań
  • Budowanie polityki personalnej w dziale we współpracy z pracownikami HR

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Profesjonalna wiedza z zakresu kadr i płac
  • Znajomość obsługi systemów kadrowo-płacowych
  • 6 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Efektywna znajomość zarządzania zespołem powyżej 15 osobowym
  • Doświadczenie w pracy w podmiotach zajmujących się outsourcingiem kadrowo-płacowym
  • Umiejętność myślenia analitycznego

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę na pełen etat lub B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ponadprzeciętny pakiet benefitów

Cechy oferty pracy

StanowiskoManager