Specjalista ds. technicznych

umowa o pracę na pełen etat
Ozorków
Opublikowano 1 rok temu

Creative Center

Creative Center (nr agencji 1681) to firma doradztwa personalnego obecna na rynku ogólnopolskim od ponad siedemnastu lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne oraz szkoleniowe dla Klientów korporacyjnych, średnich i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej będącej leaderem w swojej branży, szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ozorków

Zadania:

  • Udział w przeglądach i konserwacjach urządzeń, instalacji i systemów obiektu produkcyjnego zgodnie z ustalonymi przepisami prawa, zasadami i procedurami;
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac serwisowych, naprawczych i remontowych i nadzorowanie ich pracy;
  • Nadzorowanie dokumentacji powykonawczej, atestów, badań, decyzji UDT itp.;
  • Udział w kontrolach obiektu i odpowiedzialność za należytą realizację zaleceń pokontrolnych
  • Wdrażanie rozwiązań usprawniających funkcjonowanie obiektu; w tym zgłaszanie potrzeb prac remontowych oraz modernizacyjnych wykraczających poza bieżące utrzymanie obiektu.
  • Prowadzenie Książek Obiektów Budowlanych;
  • Gospodarka odpadami: organizacja oraz nadzór nad wywozami odpadów, prowadzenie rejestru BDO;
  • Organizacja oraz nadzór nad przeglądami urządzeń podlegających UDT wraz z zachowaniem ich terminowości;

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy związanej z utrzymaniem obiektu
  • Znajomość gospodarowania odpadami oraz rysunku technicznego
  • Wiedza w zakresie prawa budowlanego oraz przepisów dotyczących utrzymania nieruchomości
  • Umiejętność skutecznego reagowania w sytuacjach awaryjnych
  • Efektywna organizacja czasu i pracy, samodzielność i odpowiedzialność
  • Znajomość przepisów BHP i p. poż.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Obsługa pakietu MS Office, programu CAD;

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Rozbudowany pakiet benefitów, m. in. prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, dopłaty do obiadów, szkolenia branżowe i językowe

CV prosimy wysłać pod adres rekrutacja@creativecenter.pl lub za pomocą poniższego formularza.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Creative Center Paweł Karolewski z siedzibą w Łodzi ul. Łagiewnicka 54/56,  91-463 Łódź,  danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Creative Center z siedzibą w Łodzi przy ul. Łagiewnickiej 54/56. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Cechy oferty pracy

Stanowiskospecjalista