Specjalista ds. Przygotowania do Druku

umowa o pracę na pełen etat
Łódź
Opublikowano 2 lata temu

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, leadera w swojej branży poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Kontrola otrzymanych materiałów w oparciu o uzgodnione specyfikacje
  • Nadzór nad przygotowaniem materiałów graficznych
  • Proces realizacji zamówień
  • Obsługa programów graficznych
  • Wykorzystanie procesu zarządzania kolorem w codziennej pracy
  • Udział w doskonaleniu istniejących procedur w dziale przygotowania do druku
  • Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, wskazane techniczne
  • Biegła znajomość programów graficznych (Adobe), mile widziana znajomość Artpro
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi wykorzystywanych w procesie DTP
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dokładność i precyzja w działaniu
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy w systemie SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej nastawionej na nowoczesne technologie
  • Bezpłatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej, bezpłatne ubezpieczenie grupowe NNW, grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Bonus roczny związany z realizacją celów,
  • Możliwość dofinansowania do wybranych kursów, szkół, szkoleń,
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po roku pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę – składki opłaca Pracodawca
  • Pakiet dodatkowych świadczeń: świeże owoce każdego dnia, bony na święta, pikniki rodzinne,

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Creative Center Paweł Karolewski z siedzibą w Łodzi ul. Łagiewnicka 54/56,  91-463 Łódź,  danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Creative Center z siedzibą w Łodzi przy ul. Łagiewnickiej 54/56. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Cechy oferty pracy

Stanowiskospecjalista