Senior BW4 / HANA Developer

Kontrakt
Łódź
Opublikowano 4 lata temu

Creative Center (nr agencji 1681) to firma doradztwa personalnego obecna na rynku ogólnopolskim od ponad dziesięciu lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne oraz szkoleniowe dla Klientów korporacyjnych, średnich i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Dla naszego Klienta z branży produkcyjne poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • projektowanie i budowa przepływu danych,
  • opracowywanie łańcuchów procesów do ładowania i monitorowania danych,
  • wdrażanie technik dostrajania wydajności w SAP BW4 HANA,
  • opracowywanie, ulepszanie, testowanie i wdrażanie aplikacji SAP BW ABAP,
  • opracowywanie ekstraktorów modułów funkcyjnych w ABAP,
  • modyfikowanie logistyki, finansów i niestandardowych ekstraktorów,
  • analiza incydentów i identyfikowanie ich pierwotnej przyczyny.

Wymagania:

  • dobra znajomość ABAP,
  • doświadczenie w SAP BW ze specjalistyczną wiedzą na temat SAP BW w projektach SAP HANA (BW4 lub BWonHana),
  • ­ eksperckie doświadczenie w zakresie modelowania SAP BW w odniesieniu do SAP HANA przy użyciu dostawców kompozytów, zaawansowanych DSO, ODP i przy użyciu obiektów BW eksponowanych jako widoki HANA,
  • bardzo dobra znajomość koncepcji SAP Business Warehouse, takich jak LSA ++,
  • specjalistyczna wiedza na temat SAP Business Objects (Webi & Analysis for Office),
  • znajomość PowerBI będzie dodatkowym atutem,
  • doskonałe umiejętności komunikacji w mowie i piśmie – bardzo dobra znajomość języka angielskiego- silne umiejętności interpersonalne- zdolność do pracy pod presją przy minimalnym nadzorze.

Oferujemy:

  • interesującą i ambitną pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • rozbudowany pakiet socjalny:
  • dofinansowanie posiłków,
  • karta sportowa,
  • prywatna opieka medyczna
  • i inne benefity.

Forma zatrudnienia: kontrakt min 12 mcy

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Creative Center Paweł Karolewski (nr agencji 1681)  z siedzibą w Łodzi ul. G. Narutowicza 7/9 p. 328 90-117 Łódź,  danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Creative Center z siedzibą w Łodzi przy ul. G. Narutowicza 7/9 p. 328. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.