Przedstawiciel Handlowy (klienci zagraniczni)/Junior Area Sales Manager

Łódź
Opublikowano 5 lat temu

Dla naszego Klienta – dużej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy (klienci zagraniczni)

Miejsce pracy: biuro zlokalizowane w północnej części woj. łódzkiego

Obszar działania: Centralna i Wschodnia Europa

Zadania:

  • Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z obecnymi klientami biznesowymi (inne firmy produkcyjne) oraz pozyskiwanie nowych,
  • Stałe zwiększanie sprzedaży poprzez własne działania m.in. prezentowanie produktów, omawianie właściwości i parametrów technicznych,
  • Koordynowanie poprawności  realizacji zleceń od klientów poprzez współpracę z innymi działami i ciągły kontakt z klientem,
  • Udział w targach oraz innych wydarzeniach branżowych,

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w podobnym obszarze,
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • Umiejętności szybkiego nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji
  • Komunikatywność, sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego (wykorzystywany w kontaktach z klientami) inne języki obce będą atutem

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę na pełen etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + benefity (Multisport i prywatna opieka medyczna, bony podarunkowe)
  • Samochód służbowy (również do użytku prywatnego) oraz pozostałe narzędzia pracy.

CV prosimy przesłać na adres rekrutacja@creativecenter.pl lub za pomocą poniższego formularza

Cechy oferty pracy

Stanowiskospecjalista