Planista produkcji

Ozorków
Opublikowano 3 lata temu

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, leadera na rynku poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy:

Ozorków

Kluczowe zadania:

  • Planowanie i kontrola materiałów niezbędnych do produkcji
  • Prognozowanie i zamawianie materiałów, ustalanie dostępności komponentów ( kontrola i optymalizacja poziomu zapasów), ocena poziomu zapasów
  • Kontrolowanie terminów i jakości dostaw materiałów (przetwarzanie harmonogramów dostaw)
  • Przetwarzanie zleceń wysyłek oraz opracowywanie dokumentacji wysyłkowej dotyczącej dostaw
  • Praca z dokumentacją materiałową
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz
  • Wprowadzanie usprawnień do procesów łańcucha dostaw

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra umiejętność posługiwania się językiem angielskim. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, inicjatywa i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Stabilne i bezpieczne warunki zatrudnienia- umowa o pracę
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Cechy oferty pracy

Stanowiskospecjalista