Dyrektor Sprzedaży (marketing)

Opublikowano 5 lat temu

Dla naszego Klienta – dużej firmy z obszaru marketingu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyrektor Sprzedaży

Miejsce pracy: biuro zlokalizowane w południowej części woj. łódzkiego

Obszar działania: cała Polska

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem kilku handlowców oraz nadzorowanie pracy działu obsługi klienta, bliska współpraca z zarządem firmy,
  • Budowanie i utrzymywanie stałych relacji z obecnymi klientami biznesowymi oraz pozyskiwanie nowych, wspieranie handlowców w prowadzeniu negocjacji z kluczowymi klientami,
  • Stałe zwiększanie sprzedaży poprzez własne działania jak i wspieranie pracy działu,
  • Współtworzenie systemów motywacyjnych dla pracowników, ustalanie targetów
  • Udział w targach branżowych,
  • Wpływ na rekrutację a także szkolenie i coaching pracowników,

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w podobnym obszarze,
  • Umiejętności sprzedażowe oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Umiejętności szybkiego nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji
  • Komunikatywność, sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego (wykorzystywany w kontaktach z klientami)
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie całego kraju

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę na pełen etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja +benefity (Multisport i prywatna opieka medyczna)
  • Samochód służbowy oraz pozostałe narzędzia pracy.

CV prosimy przesłać na adres rekrutacja@creativecenter.pl lub za pomocą poniższego formularza