Business Controller

umowa o pracę na pełen etat
Łódź
Opublikowano 3 lata temu

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, leadera na rynku poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy : Łódź

Obowiązki

  • Przygotowywanie analiz wyników finansowych
  • Badanie i kontrola inwestycji
  • Udział w procesie budżetowania
  • Przygotowywanie forecastów
  • Sporządzanie analiz biznesowych poprawiających efektywność
  • Ocena danych i wyników operacyjnych oraz przygotowywanie rekomendacji
  • Udział w definiowaniu i implementacji polityki w zakresie controllingu
  • Analiza dotycząca wszelkich luk między budżetem a realizacją, prognozą i realizacją

 Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: finanse, rachunkowość, ekonomia
  • Przynajmniej 5 lat doświadczenia w obszarze controllingu w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Wiedza z zakresu sprawozdawczości finansowej, znajomość międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel
  • Doświadczenie w pracy w systemie SAP
  • Rozwinięte umiejętności analizowania danych, wyciągania wniosków i przygotowywania syntezy
  • Dobre umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, elastyczne godziny pracy
  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych doświadczeń
  • Benefity (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej Rodziny, pakiet    sportowy, ubezpieczenie grupowe)
  • Warunki do samodzielnej i kreatywnej pracy

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Creative Center Paweł Karolewski z siedzibą w Łodzi ul. Łagiewnicka54/56 91-463 Łódź,  danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Creative Center z siedzibą w Łodzi przy ul. G. Narutowicza 7/9 p. 328. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Cechy oferty pracy

Stanowiskospecjalista