AP Team Leader

umowa o pracę na pełen etat
Łódź
Opublikowano 2 lata temu

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej, leadera w swojej branży szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Twoje zadania:

  • sprawne zarządzanie zespołem, zapewnienie back up’ów oraz wspieranie i uczestniczenie w rutynowych procesach
  • nadzór nad procesem AP, od wpłynięcia faktury do zapłaty
  • kontrola i raportowanie pełnego wykorzystania cash discount
  • nadzór nad bazą danych dostawców
  • uzgadnianie transakcji rozrachunków z dostawcami w szczególnie trudnych przypadkach
  • analiza rozrachunków z dostawcami (salda debetowe, stare pozycje)
  • tworzenie miesięcznych raportów, pomoc w zamknięciu miesiąca, dostarczanie dokumentacji dla audytów
  • przeprowadzanie kontroli wewnętrznych w ramach AP
  • aktualizacja tabel COA – proces akceptacji faktur
  • ticketing tool – sprawdzanie przeterminowanych ticektów (AP)
  • inicjacja nowych i nadzór nad poprawnością funkcjonowania istniejących automatyzacji w AP

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie AP wynoszące co najmniej 4 lata, najlepiej w środowisku międzynarodowym
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • biegle posługujesz się językiem angielskim
  • znasz dobrze SAP, ale jesteś otwarty by poznać inne systemy
  • dążysz do zrozumienia swoich podwładnych, ich problemów i potrzeb
  • działasz w sposób uporządkowany i dokładny
  • masz doskonałe umiejętności komunikacyjne, jesteś nastawiony na współpracę
  • posiadasz zdolność analizy danych, wyciągania wniosków i przygotowania syntezy
  • orientacja na rozwiązania i elastyczność
  • mile widziana znajomość modułu Vendor Invoice Management

Oferujemy:

  • samodzielną i ambitną rolę w firmie produkcyjnej
  • umowę o pracę w długoterminowej perspektywie
  • codzienny kontakt na poziomie międzynarodowym (z osobami na różnych szczeblach zarządzania)
  • ciekawy pakiet socjalny obejmujący trzynastą pensję, dofinansowanie posiłków, kartę sportową dla aktywnych, prywatną opiekę medyczną, dostęp do Legimi i inne benefity
  • odnajdziesz u nas przyjazną atmosferę, wsparcie kolegów w codziennych wyzwaniach

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Creative Center Paweł Karolewski z siedzibą w Łodzi ul. Łagiewnicka54/56 91-463 Łódź,  danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Creative Center z siedzibą w Łodzi przy ul. G. Narutowicza 7/9 p. 328. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Cechy oferty pracy

Stanowiskoleader