Agile SAP Development Expert (f/m/d)

umowa o pracę na pełen etat
Praca zdalna
Opublikowano 1 rok temu

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej, leadera w swojej branży szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce wykonywanych obowiązków: praca zdalna

Zadania:

– Nadzorowanie i kierowanie architekturą aplikacji SAP, zarządzanie projektami IT

– Rozwijanie modułów SAP z myślą o innych użytkownikach

– Wspieranie projektantów UX/UI jako konsultant ds. kodu

– Aktywne opracowywanie kodów z myślą o optymalizacji procesów IT

Oczekiwania:

– Wykształcenie wyższe z obszaru IT

– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Umiejętność posługiwania się językiem niemieckim będzie dodatkowym atutem

– Kilkuletnie doświadczenie w rozwoju SAP w firmie przemysłowej, najlepiej w przemyśle spożywczym

– Bardzo dobra znajomość SAP S4/HANA, ABAP, SAPUI5 i Fiori oraz umiejętność aktywnego korzystania z platformy SAP w chmurze

– Umiejętność programowania: Java, HTML5 i C#. Znajomość rozwoju UX i UI oraz DevOps, Scrum lub Design Thinking

Oferujemy:

– Interesującą pracę z wyjątkowymi możliwościami rozwoju, w zmotywowanym i dynamicznym zespole

– Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń z premiami świątecznymi i wakacyjnymi

– Różnorodne szkolenia

– Dotowane zajęcia sportowe w centrum fitness

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: “Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Creative Center Paweł Karolewski z siedzibą w Łodzi ul. Jaśminowa 10, Łódź 91-488,  danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że Administratorem danych jest Creative Center z siedzibą w Łodzi przy ul. Jaśminowa 10, Łódź 91-488 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Cechy oferty pracy

StanowiskoEkspert